Uzdot jautājumu Viss pārējais

Viss pārējais

Pieredzes apmaiņa, jautājumi un atbildes par visdažādākajām tēmām.
Vajadzīga sirsnīgs dzejolis ZETA KĀZĀS! (17)
Latviskajā internetā, šajā sakarā pilnīgi nekā...
Īpatnējs rēbuss (22)
30. jūnijā Rīgā Copy Pro centrā no kabatas PAZUDA mobilais telefons. Pirms iesēšanās lidmašīnā tika vēl pagūts uz pazudušo numuru aizsūtīt aicinājumu pret 150 eiro viņu atdot-atgriezt Copy Pro kasē. Telefonā bija arī omes numurs. Tagad ome zvana uz ārzemēm (kur esmu), ka laimīgais atradējs gatavs...
Vai fizikas likums? (34)
Vai esiet ievērojuši,kraujot malku,vienā rindā pie sienas,cenšoties lai rinda nākot uz augšu gāztos pret sienu.Vien alga pēc zināma laika malkas iela ir nost no sienas,un jā neko nedarīsi iela apgāzīsies.
Ar ko iesākas Tava diena? (52)
Varbūt ar kafiju, varbūt tvziņām, bet varbūt ar ko citu....labāku?:)
Mežonīgi skūpsti... Vai tas ir seksīgi? (32)
"Lūpām esot ne tikai visplānākā āda, bet arī viena no augstākajām sensoru neironu koncentrācijām ķermenī. Vīrieši skūpstās tik haotiski!!!!! un viņi to darot tāpēc, ka neapzināti cenšas nodot sievietei pēc iespējas vairāk testeronu. Jo slapjāks skūpsts, jo vairāk testerona sieviete saņem, jo...
Kāpēc uz kuģa būtu jāberž klājs? (18)
Pirātu filmās un reklāmās nereti tiek runāts par klāja beršanu, cik var saprast - kā soda mēru. Varbūt kāds jūras vilks man var pastāstīt šādu lietu, kāpēc uz kuģa jūrā vajadzētu berzt klāju? No kā tad tas tā sasmērējas?
Premium kokskaidu apkures granulas (5)
Sveicināti! Varbūt kāds var man ko pastāstīt par šim kokskaidu apkures granulām? https://apkuresgranulas.lv/
Vīrieša izvēle.. (59)
"vai tiem stiprā dzimuma pārstāvjiem tikai interesē skaistās??? vai viņi domā,ka tās skaistās ir labākas par citām???" (C) Protams, ka ja vīrietim ir izvēle starp glītu jauku un neglītu jauku, viņš izvēlēsies pirmo variantu. Ko šeit var pārmest vīriešiem?
Dzīvokļa izvēles nianses. (23)
Gribu mammucim dzīvokli uzdāvināt,māju viņa negrib.Vajag tādu-ļoti klusā vietā,lai pa naktīm nedzirdētu ne bērnus,ne suņus,ne kaimiņus.Vienu atradu,kas būtu foršs,māklerei pajautāju,vai varu te pārnakšņot,lai pārliecinātos par trokšņiem.Viņa uz mani paskatījās kā uz trako un atteica. Jautājums-kā...
Dāvana kāzās. (19)
Cik lielu naudas summu dāvināt jaunlaulātajiem,ja uz kāzām dodos viena????? Kāzas Dāvana
Bezvadu internets Jūrmalā (23)
Iesakiet, pls, bezvadu interneta kompanijas, kuras labi darbojas Lv terirorija - konkretak,Jurmala?! nedaudz apnicis maxat IZZI ls 35 menesi par ĻOTI viduveju pakalpojumu!
Vientuļa sieviete (51)
Kas jūsuprāt ir vientuļa sieviete - tiešām viena, bez vīra, bērniem, radiem draugiem, vai tikai bez vīra bet ar bērniem, vai bez vīra, bērniem, bet ar radiem un draugiem. t.i sabiedriski aktīva. No kāda vecuma sievieti varētu uzskatīt par vientuļu un vai tam vispār ir kāds vecuma cenzs.
taxi skaitītāju darbības algoritms (8)
Pamanīts ka automobilim stāvot, griežas lenāk, braucot - atrāk un jo lielāks auto ātrums, jo atrāk griežas skaitītājs. Interesanti kā strādā, kā iestadīta tā programma un vai vadītāji to var ietekmēt - "piekruķiķ" savā labumā ?
Vai 23.februārī svinēsiet Vīriešu dienu ? (58)
Ja svinēsiet ,tad kādus pārsteigumus kolēģiem un citiem vīriešiem gatavojat ? 23.februāris
Kas Rīgā ir latvisks? (21)
Kas Rīgā ir patiesi latvisks? Brīvības piemineklis, Brāļu kapi.. kas vēl?.... Latvieši
Kalendārs (7)
Kur var nopirkt kalendāru kā plakātu? Vēlams vismaz A3 formātā. Esmu vairākās grāmatnīcās meklējusi, bez panākumiem.
OHO diivainji (53)
Nespeeju saprast, ko censhas panaakt tie stipraa dzimuma parstaavji, kas anketu apskata 7 reizes dienaa un taadu te ne mazums, laikam jau audzee sev statistiku un grib iekljuut TOP anketaa, bet patiesiibaa uztaisa sevi par idiotiem citu aciis... Ko paareejie biedri par to domaa? :)
<< iepriekšējie jautājumi  Viss pārējais
Jautājumi no 21 līdz 40 (kopā 1631)
 nākamie jautājumi >>

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu